Cestovní Kufry Disney

Nově nabízíme bohatý výběr cestovních kufrů a dětských kufrů smotivy Disney. Připravili jsme pro Vás také exkluzívní cestovní kufry pro dospělé.

dětský kufr minniekufr na kolečkách Mickey

Povlečení

Sportovní kluby

stále rozšiřujeme nabídku povlečení oblíbených fotbalových klubů. V naší nabídce naleznete mimo jiné povlečení FC Barcelona , povlečení Manchester united, povlečení Real Madrid. S motivy fotbalových klubů nabízíme také plážové osušky, polštářky a fleecové deky. S mitivy některých fotbalových klubů nabízíme také batohy a školní potřeby.

povlečení FC Barcelona Team povlečení Manchester United


Nové vzory

povlečení SPIRAL

Nevšední povlečení v gothic stylu nejen pro milovníky metalu a příznivce hraběte Drákuly. Hlavním motivem povlečení z kolekce SPIRAL je vyobrazení smrti. Na povlečení, vesměs v tmavých ponurých barvách tak nalezneme nejen lebky, kostlivce ale také anděly. Nově zařazeno povlečení Spiral Vlkodlak, Draci, Vlk

 

povlečení vlkpovlečení Spiral Draci

Dětské povlečení z Belgie

Připravili jsme pro Vás výběr z dětského povlečení dvou předních Belgických firem. Rozšířili jsme tak nabídku o 2 motivy z přírodopisného seriálu Animal Planet. Mimo jiné od těchto firem nabízíme dětské povlečení Gormiti a Zhu Zhu Pets. Dále jsme zařadili velký výběr nových vzorů dětského povlečení, osušek a dek Hello Kitty . Přinášíme také dětské povlečení, ponča a osušky s motivy animovaného filmu Nouky

povlečení zhu zhu petspovlečení houmerpovlečení nouky

 

Povlečení PLAYBOY

Nabízíme největší výběr originálního povlečení PLAYBOY. Jako doplňek nabízíme  polštářky Playboy, osušky PLAYBOY, fllece deky PLAYBOY a další dopňkový sortiment Playboy. Aktuálně  připravujeme zařazení nových vzorů povlečení PLAYBOY z kolekce pro rok 2011. Veškeré námi prodávané výrobky  PLAYBOY jsou  opatřeny ochraným hologramem ověřujícím pravost.

povleceni Playboy Hawaiipovleceni Playboy Cherrypovleceni Playboy Glow

Povlečení Warhol

Kvalitní saténové povlečení z broušené bavlny s motivy amerického malíře grafika a filmového tvůrce Andrew Warhola, veřejnosti spíše známého jako Andy Warhol. Na povlečení nyní u nás zakoupíte i reprodukce jeho nejznámějších děl jako je obraz Marilyn Mnonroe nebo obraz plechovek od polévky Campbells

povleceni Warhol Bananapovleceni Warhol Cambelsspovleceni Warhol Daisies

 

Povlečení do postýlky

..  akce pro ŠKOLKY

Abychom vyšli vstříc mateřským školám a dalším zařízením pro děti připravujeme pravidelně akční nabídku povlečení do postýlkky právě pro tyto zařízení. Oproti cenám uvedeným zde v e-shopu získávají tato zařízení výraznou slevu. Pro aktuální informace nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.  Aktuální nabídku povlečení pro ŠKOLKY naleznete v menu.

Victoria Frances

ilustrace na povlečení

Zajímavým motivem na povlečení jsou ilustrace této španělské malířky malující v gotickém stylu. Tvorba Viktorie Frances se mimo povlečení  objevuje také v prestižních kalendářích a na plakátech.

Povlecení Victoria Frances Uplnek

Dětské povlečení

VEČERNÍČKY

Mezi nejoblíbenější dětské motivy povlečení, patří ty s hrdiny večerníčkových pohádek.
Nabízíme většinu dostupných vzorů povlečení s motivy  večerníčků ČT. Mezi nejžádanější patří povlečení s Krtečkem a vílou Amálkou

Detské povlecení Krtecekpovleceni Maxipes Fik

Svítící povlečení

Přesněji řečeno povlečení s fosforeskující vrstvou. Nový trend v úpravě převážně dětského povlečení nanesením svítící vrstvy. Dle výrobce a použité technologie se tato vrstva sepere po 15 až 20 vypráních. Svítící povlečení přináší mnoho radosti do dětských postelí. Svítící povlečení nabízíme například s motivem Cars, Bořek stavitel, Hannah Montana ..

Povlečení ED HARDY

V našem e-shopu naleznete také kompletní sortiment povlečení se vzory ED HARDY. Kolekce povlečení  ED HARDY je doplněna o fleecové deky, přehozy a froté osušky. Nově zařazeny do prodeje také polštářky s motivy ED HARDY.

Povlečení Ed. Hardy RybaPovlečení Ed Hardy Lebka

Povlečení do postýlky

Nabízíme jak s licenčními motivy, zejména večerníčků a Disney pohádek, tak s nelicenčními dětskými vzory. Většina námi nabízeného povlečení do postýlky je zhotovena ze 100% bavlny v hladké plátnové vazbě. Dále nabízíme povlečení do postýlky v provedení krep nebo ve směsi bavlny a polyesteru.

Povlečení do postýlky u nás naleznete v rozměrech

přikrývka 90x140cm, polštář 40x60

přikrývka 90x130cm, polštář 40x60

přikrývka 90x140cm, polštář 45x65

přikrývka 90x130cm, polštář 45x60

 

Povlečení  fototisk

Nabízíme také velký výběr povlečení fototisk, povlečení vyráběné nejmodernější metodou fototisku s velice jemným vykreslením detailu. Tato moderní technologie nám přináší věrné vyobrazení fotografií přenesené na povlečení. Mezi nejřádanější vzory povlečení fototisk patří povlečení s koňmy  a šelmami.


Povlečení Krteček

Dětské povlečení Krteček se známou kreslenou postavičkou krtečka, která zaujme i ty nejmenší. Nejznámější díl je : Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Mezi další oblíbené díly patří : Krteček a autíčko, Krteček a tranzistor, či Krteček a žvýkačka. Dětské povlečení Krteček nabízíme ve více barevných variantách.  Povlečení Krteček můžete zakoupit v rozměru 140/200 nebo jako povlečení do postýlky 90/130. Dětské povlečení Krteček nabízíme nejen v bavlně ale také v krepu.Výrobcem dětského povlečení Krteček je česká firma Povlečení MATĚJOVSKÝ.V dětském povlečení SKrteček mohou usínat s úsměvem na tváři i ti nejmenší, kteří spinkají ještě v dětské postýlce. S motivem Krtečka nabízíme také povláčky na polštářky v rozměru 40x40 cm

Nejprodávanější povlečení: Povlečení Krtek v autě bavlna 140/200

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 

JERRY FABRICS Povlečení Krteček v autíčku 140/200
Povlečení Krteček v autíčku 140/200

Naše cena 549 Kč

img


JERRY FABRICS Povlečení Krteček kids 90/130 Dětské
Povlečení Krteček kids 90/130

Naše cena 360 Kč

img


JERRY FABRICS Povlečení Krteček a kamarádi 2015
Povlečení Krteček a kamarádi 2015 90/130

Naše cena 360 Kč

img


JERRY FABRICS Povlečení Krteček oslava 140/200
Povlečení Krteček oslava 140/200

Naše cena 549 Kč

img


Ložní povlečení Krteček v lodičce. Ložní povlečení
Povlečení Krteček v lodičce 140/200

Naše cena 495 Kč

img


Ložní povlečení Krteček s balónkem. Ložní
Povlečení Krteček s balónkem 140/200

Naše cena 495 Kč

img


Dětské povlečení Matějovský Krtek 2009. Povlečení
Povlečení Krtek 2009 bavlna 40/40

Naše cena 110 Kč

img


Povlak na polštářek Krtek v autě Ložní prádlo
Dětské povlečení Krtek v autě 40/40

Naše cena 110 Kč

img

NGI5MWI5N