Povlečení pro děti / Povlečení Hledá se Dory

Povlečení Hledá se Dory

Dory, velice oblíbená, zmatečná a zapomnětlivá, modrá rybka, kterou jistě všichni znají z oblíbené Disney pohádky Hledá se Nemo a z pohádky jen o jejím příběhu – Hledá se Dory.

Když byla Dory ještě malá rybí holčička, nešťastnou náhodou se dostala do potrubí a proud ji unesl daleko do oceánu, tak Dory ztratila svůj domov a rodiče. Kvůli výpadkům krátkodobé paměti zapomněla nejen, kde kdysi dávno žila, ale dokonce zapomněla i na své rodiče. Naneštěstí, ale snad i naštěstí, Dory při hrátkách se svými kamarády upadla a bouchla se o kámen do hlavy, během blouznění si vzpomněla, kde kdysi s maminkou a tatínkem žila. Vydala se tedy rodiče hledat, při hledání byla Dory odchycena a převezena do akvária pro nemocné ryby. V akváriu poznala svou dlouholetou kamarádku velrybu Naději, chobotnici Hunka a Bailey, samce běluhy, který je přesvědčen o tom, že mu nefunguje echolokace. Všichni její přátelé ji pomáhají dostat se zpátky do volného oceánu a najít tak své rodiče. Během cesty pozná, že nejdůležitější na světě je přátelství a rodina, a že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům.

Vaše děti nyní můžou spinkat v povlečení s Dory a jejími přáteli. K povlečení máme také prostěradlo se stejným motivem, polštářky Dory, osušky a magický ručníček Dory.

(pro zobrazení klikněte na obrázek)

Magický ručníček Hledá se Dory (malá kostička, která se po vložení do vody rozloží na ručníček)

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 

HERDING Povlečení Hledá se Dory blue 140/200,
Povlečení Hledá se Dory blue 140/200, 70/90

Naše cena 525 Kč

img


Faro Povlečení Hledá se Dory blue 140/200 cm
Povlečení Hledá se Dory blue 140/200

Naše cena 460 Kč

img


Ložní povlečení Hledá se Dory, Nemo a tatínek
Povlečení Hledá se Dory We swim 140/200 cm

Naše cena 499 Kč

img


Herding Povlečení Hledá se Dory 140/200 cm Krásné
Povlečení Hledá se Dory 140/200 cm

Naše cena 565 Kč

img

ZTFlND