Úvod » Povlečení pro děti » Povlečení Hledá se Dory

Povlečení pro děti / Povlečení Hledá se Dory

Povlečení Hledá se Dory

Dory, velice oblíbená, zmatečná a zapomnětlivá, modrá rybka, kterou jistě všichni znají z oblíbené Disney pohádky Hledá se Nemo a z pohádky jen o jejím příběhu – Hledá se Dory.

Když byla Dory ještě malá rybí holčička, nešťastnou náhodou se dostala do potrubí a proud ji unesl daleko do oceánu, tak Dory ztratila svůj domov a rodiče. Kvůli výpadkům krátkodobé paměti zapomněla nejen, kde kdysi dávno žila, ale dokonce zapomněla i na své rodiče. Naneštěstí, ale snad i naštěstí, Dory při hrátkách se svými kamarády upadla a bouchla se o kámen do hlavy, během blouznění si vzpomněla, kde kdysi s maminkou a tatínkem žila. Vydala se tedy rodiče hledat, při hledání byla Dory odchycena a převezena do akvária pro nemocné ryby. V akváriu poznala svou dlouholetou kamarádku velrybu Naději, chobotnici Hunka a Bailey, samce běluhy, který je přesvědčen o tom, že mu nefunguje echolokace. Všichni její přátelé ji pomáhají dostat se zpátky do volného oceánu a najít tak své rodiče. Během cesty pozná, že nejdůležitější na světě je přátelství a rodina, a že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům.

Vaše děti nyní můžou spinkat v povlečení s Dory a jejími přáteli. K povlečení máme také prostěradlo se stejným motivem, polštářky Dory, osušky a magický ručníček Dory.

(pro zobrazení klikněte na obrázek)

Magický ručníček Hledá se Dory (malá kostička, která se po vložení do vody rozloží na ručníček)


HERDING Povlečení Hledá se Dory blue 140/200,
Povlečení Hledá se Dory blue 140/200, 70/90

Naše cena 525 Kč

img


Faro Povlečení Hledá se Dory blue 140/200 cm
Povlečení Hledá se Dory blue 140/200

Naše cena 460 Kč

img


Ložní povlečení Hledá se Dory, Nemo a tatínek
Povlečení Hledá se Dory We swim 140/200 cm

Naše cena 499 Kč

img


Herding Povlečení Hledá se Dory 140/200 cm Krásné
Povlečení Hledá se Dory 140/200 cm

Naše cena 565 Kč

img

Yzc5YjN