Úvod » Povlečení pro děti » Povlečení Šmoulové

Povlečení Šmoulové

Dětské povlečení Šmoulinka

Velký výběr dětského povlečení Šmoulové. Vyberte si z povlečení se Šmoulou Kutilem, Šprýmařem, Lenochem, Nitkou nebo Šmoulinkou. Povlečení Šmoulové nabízíme jak v klasickém provedení tak ve variantě s 3D efektem. Veškeré povlečení Šmoulové je vyrobeno ze 100% bavlny. Dětské povlečení Šmoulové se známými modrými skřítky ze stejnojmenného animovaného seriálu. Jejich autorem je belgický kreslíř Peya. Šmoulové jsou si velmi podobní, všichni jsou modří, malí, mužského pohlaví (až na Šmoulinku), oblečení do bílých kalhot (jen Taťka Šmoula nosí červené) vzadu s dírou na malý ocásek a frygickou čapkou na hlavě. Jejich příběhy jsou velmi jednoduché a vždy hrdinské. Často říkají cokoli se slovem „šmoula“, aniž by bylo přesně jasné, co tím myslí, například: „Jdeme šmoulovat ke Šmoulí řece.“ Přesto si navzájem velmi dobře rozumí. Dětské povlečení Šmoulové rozveselí každý dětský pokojíček.

Které dítko by neznalo malé modré Šmouly. Prinášíme kompletní kolekci povlečení Šmoulové od firmy PEYO (výhradního držitele licenčních práv)

Povlečení Šmoulové nabízíme:

..... v klasickém provedení,

...... provedení s 3D efektem.

Na námi nabízeném povlečení se Šmouli mimo jiných nalzneze : Šmoulinku, Šmoulu Lenocha, Šmoulu Kutila, Šmoulu Koumáka, Šmoulu Nitku, a také Taťku Šmoulu.


Dětské povlečení s zamilovaným Šmoulou.Každý je
Dětské povlečení Šmoulové LOVE 140x200

Naše cena 475 Kč

img

Většinu povlečení Šmoulové můžete zakoupit také se zipovým zapínáním.

ODRhO